اخبار

خبر بسیار مهم: اعلام نوع ارائه مقالات پذیرفته شده( پوستر یا شفاهی) و راهنمایی در مورد نحوه ارائه مقالات و برگزاری کنگره:

🕔 16 آذر 98

ضمن قدردانی از استقبال گسترده اساتید، محققان، کارشناسان و دانشجویان محترم از ششمین کنگره سالانه عمران، معماری و توسعه شهری ، به اطلاع می رساند نوع ارائه مقالات پذیرفته شده ( شفاهی و یا پوستری) مشخص و در کنترل پنل شخصی اعضاء منو وضعیت مقالات اعلام گردیده است.

شایان ذکر است طبق اطلاعات مندرج در منو اطلاعات کنگره زیر منو برگزاری کنگره، ارائه کلیه مقالات افرادی که به صورت غیر حضوری ثبت نام نموده اند و ارائه کلیه مقالاتی که به صورت پوستر پذیرفته شده اند در روزهای 19 و 20 آذر ماه به صورت اینترنتی بوده به صورتی که کلیه افرادی که مقاله پذیرفته شده به حالت پوستر دارند و یا  غیر حضوری ثبت نام نموده اند در یکی از این 2 روز  به کنترل پنل شخصی خود در سایت کنگره مراجعه نموده و از طریق تالار ارائه مقالات (این تالار در صبح روز 19 آذرفعال خواهد گردید) ، پوستر مقاله خود را ارسال و ارائه خواهند نمود.در این تالار عموم شرکت کنندگان و داوران کمیته علمی امکان مشاهده کلیه مقالات پوستری ارائه شده را به صورت آنلاین خواهند داشت و در صورت داشتن هرگونه سوال ، سوال خود را به صورت کامنت مطرح نموده که فرد ارائه دهنده مقاله به صورت آنلاین و از طریق کامنت به سوال مربوطه پاسخ خواهد داد. لذا این مرحله کاملا اینترنتی و آنلاین بوده و به صورت فیزیکی در مکان کنگره برگزار نخواهد گردید.

ارائه مقالات شرکت کنندگان حضوری نیز در روز پنجشنبه 21 آذر ماه به صورت حضوری در مکان برگزاری کنگره خواهد بود. لذا نفراتی که به صورت حضوری در کنگره ثبت نام نموده اند و دارای ارائه پوستری می باشند باید در یکی از 2 روز اول پوستر خود را به صورت اینترنتی ارائه نموده و در روز آخر (21 آذر) در مکان کنگره حضور یابند و افرادی که به صورت حضوری ثبت نام و دارای ارائه شفاهی می باشند باید در روز 21 آذر در کنگره حضور یابند. افرادی نیز که به صورت غیر حضوری در کنگره ثبت نام نموده اند فقط کافی است در 2 روز اول کنگره فایل ارائه مقاله خود را از طریق سامانه اینترنتی تالار ارائه مقالات به صورت آنلاین ارائه و ارسال نمایند. کلیه مدارک و بسته های شرکت کنندگان حضوری و غیر حضوری نیز حداکثر تا دو هفته بعد از برگزاری کنگره به آدرس مندرج در پنل شخصی اعضا از طریق پست سفارشی ارسال خواهد گردید.

لازم به ذکر است در راستای درخواست تعدادی از شرکت کنندگان حضوری که ارائه مقاله پوستری دارند، اگر فردی به حالت حضوری ثبت نام نموده است ( در روز 21 آذر در کنگره حضور دارد)  و قصد چاپ پوستر مقاله خود و ارائه آن در روز 21 آذر در محل برگزاری را نیز دارد می تواند علاوه بر ارائه اینترنتی آن در روزهای 19 و 20 آذر، پوستر چاپ شده خود را در روز 21 آذر نیز در محل برگزاری نصب نماید.

شایان ذکر است این امر اختیاری بوده و اجباری در چاپ پوستر شرکت کنندگان حضوری و ارائه آن در روز 21 آذر نمی باشد و ارائه اینترنتی مقالات پذیرفته شده پوستری در 2 روز اول کنگره کافی می باشد.

فرمت ارائه مقالات پوستری و شفاهی در منو دانلود فایل های مرتبط موجود می باشد.


تاریخ های مهم

ثبت نام و ایجاد پنل کاربری

ورود به سیستم

گالری تصاویر دوره پنجم کنگره

پوستر کنفرانس

گالری تصاویر دوره چهارم کنگره

گالری تصاویر دوره سوم کنگره

گالری تصاویر دوره اول و دوم کنگره